EnglishItalianoFrançais中文Русский

gaziantep

sanayi

gaziantep sanayisi

sanayi odaları

gaziantep kültür

gaziantep turizm

gaziantep iş imkanları

sanayi üniversite

sanayi işbirlikleri

sanayici

sanayi üretimi

organize sanayi

gaziantep'te yaşam

gaziantep coğrafyası

Gaziantep uçak seferleri

Gaziantep Teknopark

Gaziantep Serbest bölgesi

Gaziantep genç girişimciler kurulu

Gaziantep kadın girişimciler kurulu

Gaziantep istiklal madalyası

gaziantep'in konumu

gaziantepliler

gaziantep kültür turizmi

gaziantep'te iş olanakları

gaziantep'te fırsatlar

gaziantep tarihi

gaziantep evleri

gaziantep baklava

gaziantep yemekleri

gaziantep insanı

gaziantep iklimi

gaziantep hava durumu

gaziantep trafik

gaziantep ulaşım

gaziantep yaşam

sanayi ürünleri

sanayi atıkları

gso atık bülteni

sanayici vasfı

Yeni Yatırım alanları

GSO’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

GSO’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ [08.05.2018]

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) Başkanı Hülya Akkaya, kurul üyeleri ve İpekyolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Burhan Akyılmaz, Gaziantep Sanayi Odası’nı (GSO) ziyaret etti.
GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ve yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerini ileten Akkaya, GSO koordinatörlüğünde çok başarılı projelere imza attıklarını belirterek, önümüzdeki dönemde yapılacak Kadın Girişimci Destek Merkezi (KAGİDEM) ile kadın girişimci sayısının artacağını kaydetti.
Kadın Girişimciler Kurulu’na bugüne kadar verdiği desteklerden dolayı GSO yönetimine teşekkür eden Akkaya, daha fazla kadın girişimcinin iş hayıtına katılması için gayret göstereceklerini ifade ederek, GSO ile ortak projeler hazırlamak istediklerini söyledi.
Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi de, TOBB Gaziantep KGK’nun, GSO koordinatörlüğünde çalışmalarını yürüttüğünü hatırlatarak, “Sizlerle daha yapacak çok işimiz, çok projemiz var. Kadınların iş hayatında yer alması ayrı bir değer ve bizler kadınların iş hayatında daha fazla yer almalarını istiyoruz” dedi.
Eğitime büyük önem verdiklerinin altını çizen Ünverdi, “Her şeyin temelinde eğitim var. Eğitim olmazsa olmazımızdır. Sizlerle işbirliği yapmaktan gurur duyacağız. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, GSO ve İKA ortaklığında girişimci kadınlara yönelik Kadın Girişimci Destek Merkezi (KAGİDEM) kurulacak. Merkez ile kadınlarımıza kendi işini kurma fırsatı sağlayacağız. Merkezimizin tamamlanmasıyla, daha fazla kadın girişimcilerimizin ekonomiye katılımını sağlamayı amaçlıyoruz. Türkiye nüfusunun yarısını oluşturan kadınların daha çok iş hayatına girmesini arzu ediyoruz. Bunun için üzerimize ne görev düşüyorsa yapmaya hazırız” diye konuştu.
Gaziantep ve Türkiye için çaba göstereceklerini aktaran Ünverdi, “Bunun için daha çok başarılı kadın girişimciye ihtiyacımız var. GSO olarak yeni dönemde kadınların iş hayatına, sivil toplum kuruluşlarının yönetim kademelerine girmeleri adına bir mesaj vermek istedik. Bunun bir göstergesi olarak yönetim kurulumuzda 3 başarılı iş kadınımız görev aldı. İnşallah onların da katkılarıyla, elbirliği içinde kentimizi ve ülkemizi çok daha ileriye taşıyacağız” şeklinde konuştu.
GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ve yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerini ileten İKA Genel Sekreteri Burhan Akyılmaz da İKA’nın yeni dönemde yapacağı projeleri hakkında bilgi verdi.
Ziyaretlerde, GSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Cevdet Akınal, Ferhan Sağım ile yönetim kurulu üyeleri; Melike Yüksel, Perihan Çöçelli, Başar Küçükparmak, Ercan Sayın, Hakan Aslansoy, Mustafa Özgüler, Mustafa Özmermer, Metin Erturhan ve Genel Sekreter Kürşat Göncü de hazır bulundu.

 Hazirlayan: GSO BASIN YAYIN
E-Mail:basin gso.org.tr
Bu haber 665 defa görüntülendi.
Diger Haber Dökümanlari
   
Indirilebilir Dosyalar
GSO’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ56546547547.jpg
 868689679.jpg
Önemli Duyurular
NEPAL YATIRIM KONFERANSI
Son Tarih: 29.03.2019
UKOME KARARI
Son Tarih: 28.02.2019
GÜRCİSTAN'DAKİ PROJELER
Son Tarih: 28.02.2019
DEVLET MALZEME OFİSİ İHALESİ
Son Tarih: 19.02.2019
TUNUS FUARLARI HK.
Son Tarih: 28.02.2019
BAĞDAT AGROFOOD FUARI
Son Tarih: 11.03.2019
IRAK'TA YATIRIM İMKANLARI HK
Son Tarih: 08.03.2019
TABS BEYAN SİSTEMİ
Son Tarih: 01.04.2019
AUTOMECHANIKA DUBAI 2019 FUARI
Son Tarih: 10.05.2019
ISK-SODEX İSTANBUL 2019
Son Tarih: 31.03.2019
Haberler
Arşivdeki haberler
Bu ay en çok okunanlar
Bu yıl en çok okunanlar
ODAMIZ HİZMET KALİTESİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?
Ziyaretçiler
Aktif :(son 1dk.)18
Bugün:5165
Toplam:26982637
16.02.2006'da sıfırlanmıştır.