loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

İhracat ve Satış Yönetimi Eğitimi

Sayın Üyemiz,

Gaziantep Sanayi Odası Yeni Nesil Sanayici Platformu faaliyetleri kapsamında, üye firmalarımızın ihracat ve satış alanında daha rekabetçi ve başarılı olmalarını sağlamak amacıyla "İhracat ve Satış Yönetimi" eğitimi gerçekleştirilecektir. Bu eğitim, üye firmalarımızın ihracat ve satış stratejilerini güçlendirmesi ve uluslararası arenada büyüme potansiyellerini en üst düzeye çıkarmaları için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri sunmayı hedeflemektedir.

Katılımcı firmalarımızın ihracat ve satış alanındaki stratejilerini geliştirmelerine yardımcı olma amacıyla hedef pazar tespiti, strateji belirleme, satış hedefleri oluşturma, müşteri ilişkileri yönetimi gibi konularda katılımcıların yetkinliklerini artırmak planlanmaktadır.

28-29 Eylül 2023 tarihlerinde ücretsiz olarak, GSO Hizmet Binasında yüz yüze gerçekleştirilecek olan eğitimde kontenjan 15 kişi ile sınırlıdır. 

Eğitimi başarı ile tamamlayan katılımcılara Katılım Sertifikası verilecektir. Eğitime katılmak isteyen katılımcıların 15 Eylül 2023 tarihine kadar aşağıdaki linkten Katılım Başvuru Formu'nu doldurmaları rica olunur.

Katılım Başvuru Formu: https://www.gso.org.tr/tr/formlar/ihracat-ve-satis-yonetimi-egitimi-katilim-basvuru-formu-178.html

Bilgilerinize sunulur.

Detaylı Bilgi İçin

İHRACAT VE PAZAR GELİŞTİRME BİRİMİ