loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

01
Kasım

2.Campex Kamp, Karavan ve Doğa Sporları Fuarı

KAMP VE KARAVAN TUTKUNLARI CAMPEX GAZİANTEP FUARINDA BULUŞUYOR!!!

AKORT Fuarcılık tarafından düzenlenecek, CAMPEX 2.Kamp,Karavan ve Doğa Sporları Fuarı 01-05 Kasım 2023 tarihleri arasında OFM Ortadoğu Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

Dünyada 40 milyar avroluk bir Pazar büyüklüğüne ulaşan kamp ve karavan turizmi sektörü, özellikle dünyada yeni bir akım oluşturan karavan kullanıcıları, kamp ve doğaseverleri fuarlarda bir araya getiriyor.

Özellikle pandemi sürecinin etkisi ile tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de doğaya dönüş trendinin öne çıktığı bir dönemde kamp, karavan ve doğa sporlarına yönelik ilginin katlanarak arttığına şahit olmaktayız.  

Doğal yaşam ve karavan hayatının popüler olduğu günümüzde profesyonel kampçıların yanı sıra kamp deneyimi yaşamak isteyen doğa tutkunları, CAMPEX Kamp Karavan ve Doğa Sporları Fuarı’nda buluşacak.

Karavan, motokaravan, çekme karavan, off-road karavan, Tiny House, bungalov, kamp malzemeleri ve tekstil ürünleri, doğa sporları, bisiklet gibi ürünlerin sergileneceği fuarı, son dönemde doğa ile iç içe olmayı tercih eden binlerce doğaseverin ziyaret etmesi bekleniyor.

Fuar birçok markanın gelecek yılki yeni sezon ürünlerinin ilk defa görücüye çıkaracağı, gerek yeni bir karavan sahibi olmak isteyen, gerekse var olan karavanını veya kamp ekipmanını yeni modeliyle değiştirmek, yeni dekorasyon ve aksesuarları denemek isteyen alıcılara, hayallerindeki kamp ortamına kavuşma imkanı sağlamayı da hedefliyor.

Bölgenin ilk ve tek doğal yaşam konseptli fuarı olma özelliği taşıyan CAMPEX Fuarı 7’den 70’ e herkese hitap edecek.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin Gaziantep’e kazandırdığı  Karavanpark gibi arka arkaya açılan karavan otoparkları ve kamp alanları ile birlikte Türkiye’de  500 milyon dolarlık bir sektör haline gelen kamp karavan üreticileri 2023 modellerini CAMPEX Kamp Karavan ve Doğa Sporları Fuarı’nda tanıtacak.

Gaziantep Sanayi Odası iş birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri ile gerçekleştirilecek fuarda son derece ilginç  modeller ve ürünler yer alacak.

Ayrıca fuar kapsamında, Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Gaziantep Şubesi fuarda örnek kamp alanı oluşturacak ve çeşitli etkinliklerle fuara renk katacak.  Gaziantep’ in yanı sıra bölgedeki tüm il ve ilçelerden yoğun ilgi görecek fuar 5 gün süresince doğaseverlere açık olacak.

 

İletişim Bilgileri

  • +90 342 220 32 12
  • +90 342 220 15 11
  • akort@akort.com
  • İncilipınar Mah. Muammer Aksoy Bulvarı No:11 Elit İş Merkezi K:1 D:3 Gaziantep/TÜRKİYE