loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

02
Kasım

CAMPEX-Kamp Karavan ve Doğa Sporları Fuarı

BÖLGENİN İLK VE TEK FUARI!

CAMPEX KAMP, KARAVAN VE DOĞA SPORLARI FUARI

Campex Kamp,Karavan ve Doğa Sporları Fuarı 02-06 Kasım 2022 tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde ilk kez gerçekleşecek.

Sektörün en prestijli firma ve markalarını Gaziantep’te bir araya getirecek Campex Fuarı, geniş katılımcı yelpazesiyle turizm profesyonellerine, seyahat ve doğaseverlere tasarım ürünler sunuyor olacak. Son teknoloji ürünlerinin tanıtıldığı fuarda sektör profesyonellerinin yanı sıra nihai tüketicilerden oluşan 20.000 i aşkın alıcının ziyareti bekleniyor.

Campex Kamp,Karavan ve Doğa Sporları Fuarı’nda motokaravan, van tipi karavan, çekme karavan, ticari karavanlar , özel amaçlı araçlar, mobil hizmet karavanları, seyahat römorkları, tiny houselar ve bungalovlara ilaveten karavan  iç dekorasyon ürünleri, güneş panelleri, uydu sistemleri, duş ve su sistemleri, kamp alanları işletmeleri gibi her türlü ürün ve hizmet sağlayıcısı yer alıyor olacak.

Fuar doğa tutkunlarına; kamp çadırlarından kampçılık ekipmanlarına, bisiklet ve motosikletlerden doğa sporları merkez ve ekipmanlarına kadar birçok ürün ve malzemeyi de inceleme imkânı sunuyor.

 

 

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Akort Fuarcılık

  • +90 342 220 32 12
  • +90 342 220 15 11
  • akort@akort.com
  • İncilipınar Mah. Muammer Aksoy Bulvarı No:11 Elit İş Merkezi K:1 D:3 Gaziantep/TÜRKİYE