loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

ÇALIŞANLARIN MASKE TAKMASI/KULLANMASI ZORUNLU

Önemli Not: GSOMEM'den satışı yapılacak olan maskelerin dağıtımı, 11.00-13.30 saatleri arasında sadece gıda ve nonwoven kumaş üreticisi firmalara yapılacaktır. 13.30-15.30 saatleri arasında ise diğer sektörlerde faaliyet gösteren firmalarımıza maske dağıtımına devam edilecektir.

Sayın üyemiz;

Koronavirüs (Covid-19) salgının yayılmasını önlemek için Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla sanayi işyerlerinde çalışanların takması/kullanması zorunlu hale getirilen  maske temininde yaşanabilecek sıkıntıların önlenmesi adına ve Sağlık Bakanlığı ile yapılan görüşmeler sonucunda bahse konu maskelerin 10 ve üzeri çalışanı olan işyerlerine  Valilikler aracılığıyla bedeli karşılığında maske dağıtılması hususu gündeme gelmiştir. 

Bu kapsamda, Odamız üyesi sanayi işyerleri ve bu işyerlerinde çalışan işçi  sayılarının ivedilikle tespit edilerek çalışanların/işyerlerinin ihtiyaç duyduğu maske dağıtım planının yapılması gerekmektedir. 

Odamız aşağıda yer alan Maske talep formunu eksiksiz olarak doldurmanız halinde ihtiyacınızı tesbit etmiş olacağız. 

Bu formu doldurmanız veya maske@gso.org.tr adresine; göndermeniz gerekmektedir 

AYRICA;

İşletmelerinizde çalışanların takmak/kullanmak zorunda oldukları maskelerin temini için gerekli izinler alınmış olup, maskeler Odamız iştiraki olan GSOMEM Gaziantep Sanayi Odası Mesleki Eğitim Danışmanlık Hiz.  A.Ş. tarafından bedeli karşılığında satılacaktır. 

Maske alabilmek için öncelikle Odamızın www.gso.org.tr adresinde bulunan Maske talep formunu doldurmuş olmak veya Odamızın maske@gso.org.tr adresine formu mail olarak göndermeniz gerekmektedir.

 Maskeler bu formda tesbit edilen günlük ihtiyaç miktarına  ve talebin gönderi sırasına göre satılacaktır.

Maskeler 100 adetlik paketler halinde satılacak olup, herbir paket 85.-TL dir.

Maske satışı Nakit veya  Mesleki Eğitim Merkezinin Ziraat Bankası nezdindeki TR 22 0001 0021 7981 2825 8350 02 Nolu İBAN hesabına firma ünvanınız ve maske bedeli ibaresi belirtilerek yatırılmalıdır.

 Bilgilerinizi rica ederiz.

Resme tıklayarak doğrulama kodunu değiştirebilirsiniz.