loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

Tobb Kadın Girişimciler Kurulu

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu, kadın girişimcilere eğitim, kapasite geliştirme desteği ve girişimci fikirlerini hayata geçirmelerinde destek sağlamak üzere kurulmuştur. 2008 yılından bu yana Gaziantep’teki yerel yapılanması ile kadın girişimci potansiyelinin nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve daha donanımlı hale getirilmesi amacıyla politika belirlemede ve girişimcilik kültürünün kadınlar arasında gelişmesinde öncülük ediyoruz.

GÖREVLERİ

  • Girişimci ruhlu kişilere, bu özelliklerini daha etkili ve verimli kullanabilmelerini sağlayacak ve iş kurmayı düşünenlere kuruluş ve devamında işi sürdürme süreçlerinde ihtiyaçları olacak temel bilgileri vermek ve yol göstermek amacıyla seminer, panel ve bunun gibi eğitim etkinliklerinde bulunmak,
  • Girişimcileri ön plana çıkartarak, ülkemizdeki kadın girişimcilik bilincini artırmak,
  • Kadın girişimcilerin deneyimli girişimciler yanında staj yapmalarını sağlamak,
  • Koçluk sistemi geliştirerek yeni iş kuran girişimcilere deneyimli girişimciler tarafından belli sürelerde destek sağlamak.
  • Üniversiteler ve sektörlerde girişimde bulunulmasına yardımcı olacak politikalar belirlemek ve bu sektörlere kadın girişimcileri yönlendirmek ve teşvik etmek amacıyla kurulmuştur.

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Çalışma Usul ve Esasları ile TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Çalışma Usul ve Esasları değiştirilmiş olup mevzuat bölümünden indirilebilmektedir.

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu için üye kategorilerine göre başvuru formları aşağıda sunulmuştur.

Üye başvurusunda bulunmak için, başvurmak istediğiniz kategoriye göre aşağıdaki formlardan birini indirmeniz, EKSİKSİZ olarak elektronik ortamda doldurduktan sonra yazıcıdan çıktısını alıp ilgili oda/borsa'ya iletmeniz gerekmektedir.

ODA/BORSA ÜYELERİ İÇİN TOBB İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞVURU FORMUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

ÖĞRENCİLER İÇİN TOBB İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞVURU FORMUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

AKADEMİSYENLER İÇİN TOBB İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞVURU FORMUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.