loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

AFGM Onaylı Tedarikçi Bilgilendirme Toplantısı

Sayın üyemiz,

Odamız, İpekyolu Kalkınma Ajansı (İKA) ve Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü (AFGM) iş birliğinde başlatılan "Gaziantep Sanayisinin Teknolojik Dönüşümü" projesi kapsamında, firmalarımızın savunma sanayimize katma değerli, yüksek teknolojik ürünler üreterek tedarikçi olmaları için, üyelerimizi Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü (AFGM)'ye Onaylı Tedarikçi olmaları yönünde çalışmalarımız devam etmektedir. 

Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü (AFGM)'ye bağlı 26 fabrika ve 3 tersane mevcuttur. Bu fabrikalar için gerekli mal alımları, onaylı tedarikçi adı altında başvurularını tamamlamış Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü tarafından denetlenmiş ve AFGM onaylı tedarikçi sertifikasını almaya hak kazanmış firmalardan hizmet ve ürün alımı yapılacaktır. 

Bu kapsamda; üyelerimizin AFGM'ye onaylı tedarikçi olabilmeleri için, 19 Temmuz 2022 Salı günü saat 15:00'te Gaziantep Sanayi Odası'nda onaylı tedarikçi olmak için yapılacak işlemler ve başvuru sürecinin anlatılacağı fiziki ortamda bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Toplantıya katılım için aşağıdaki toplantı katılım formunu doldurmanız gerekmektedir. 

Toplantı Katılım Formu için TIKLAYINIZ 

Bilgilerinize sunulur.

Saygılarımızla, 

Toplantı Yeri : Gaziantep Sanayi Odası (İstasyon Caddesi. No:43 Şehitkamil / GAZİANTEP)

Tarih ve Saat  : 19.07.2022 Salı / 15:00

  

Ekli Dosyalar