loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

"EIF Gaziantep Güneş Enerji Kongresi ve Fuarı" Hk.

Yeşil enerji ve sürdürülebilirlik alanında düzenlenecek olan "EIF Gaziantep Güneş Enerji Kongresi ve Fuarı,"Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi (OFM)'de 20-22 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Söz konusu fuar, enerji sektöründeki gelişmeleri ve yeni teknolojileri yerinde takip etmenin yanısıra, sanayi sektöründeki sürdürülebilir uygulamaları ve Yeşil Mutabakata yönelik başarı hikayelerini paylaşma fırsatını sunmaktadır. 

Fuarda Odamızın da standı olacaktır. Yeşil Dönüşüm ve sürdürülebilirlik konusundaki başarılarınızı ve iyi uygulamalarınızı standımızda sergilenmek üzere bizimle paylaşarak diğer sektör temsilcilerine örnek firma olup, bir farkındalık oluşturabilirsiniz. Firmanızın Yeşil Mutabakatla ilgili iyi uygulamaları varsa, bunları paylaşmak için aşağıdaki bilgileri bize iletmeniz halinde iyi uygulamalarınız standımızda sergilenme fırsatı bulabilecektir. 

Standımızda Uygun Değerlendirilebilecek Konular: 

  • Yeşil Mutabakata uygun olarak gerçekleştirdiğiniz özel projeler veya uygulamalar,
  • Uygulamalarınızın sonuçları hakkında, ölçülebilir sonuçlar, enerji tasarrufu, karbon ayak izi azaltımı veya kaynak verimliliği ve sürdürülebilirlik raporu gibi bilgiler,
  • Yeşil Mutabakatı desteklemek için kullandığınız yenilikçi teknolojileri, yöntemler

Yeşil Mutabakatla ile ilgili iyi uygulamalarınızı bizimle paylaşmanız ve fuar hakkında sorularınız için; 

İrtibat Kurulacak Kişi Bilgileri:

LCV: Nurşah ÇELİKLER

Tel: 0342 221 09 00 Dahili: 237

E-posta: nursah.celikler@gso.org.tr

Bilgilerinize sunulur.

Saygılarımızla,