loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

“GAZİANTEP SAVUNMA SANAYİİ TEDARİKÇİ BULUŞMASI”

Sayın Üyemiz,

 

Odamızca başlattığımız "Gaziantep Sanayisinin Teknolojik Dönüşümü" projemiz kapsamında, İlimizin Savunma Sanayi sektörüne üretim yapma kapasitesini artırmak ve sanayimizin katma değerli üretim yapmasını sağlamak amacıyla, Odamız, İpekyolu Kalkınma Ajansı (İKA) ve Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) iş birliğiyle Gaziantep’te 11-12 Temmuz 2024 tarihlerinde “GAZİANTEP SAVUNMA SANAYİİ TEDARİKÇİ BULUŞMASI” etkinliği organize edilmiştir.

Gerçekleşecek olan 2 günlük etkinliğimizde; Savunma Sanayii Başkanlığı’nın yanı sıra, Savunma Sanayii Ana yüklenici firmaları olan, ASELSAN, ROKETSAN, HAVELSAN, MKE, TUSAŞ, STM’de katılım sağlayacaktır. Ana yükleniciler tedarik yöntemleri ile ilgili bilgilendirmeler yapacak, Gaziantep’ten malzeme tedariği ve iş birliği yapma konusunda azami gayret gösterecektir.

Ayrıca, Savunma Sanayi Ana yüklenici firmalar (ASELSAN, ROKETSAN, HAVELSAN, MKE, TUSAŞ, STM), üyelerimizle bir araya gelerek iş birliği yapmaları için ikili iş görüşmeleri de yapacaklardır.

“GAZİANTEP SAVUNMA SANAYİİ TEDARİKÇİ BULUŞMASI” etkinlik programımızın tamamına katılım sağlayarak, SSB ve Ana yüklenici firmalar ile İkili görüşmeler yaparak etkinlikten azami fayda sağlamanız, Savunma Sanayii'ne tedarikçi olmanız için oldukça önemlidir.

Program aşağıda ekte olup, katılım için kayıt yapmanız gerekmektedir.

Katılım kaydı oluşturmak için TIKLAYINIZ


Etkinlik Detay Bilgileri 
Yer: Gaziantep Sanayi Odası Meclis Salonu (İncili Pınar, İstasyon Cd. No:43, 27080 Şehitkamil/Gaziantep)
Etkinlik Tarihi: 11-12 Temmuz 2024
Detaylı Bilgi için: 0342 221 09 00 Dahili: 237 veya 238

 

Ekli Dosyalar