loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

GSO 134. Çin Canton 2023 Fuarı Yurt Dışı İş Gezisi

Sayın Üyemiz,

Odamız tarafından Ayakkabı ve Terlik sektöründe faaliyet gösteren firmalara yönelik, 31 Ekim - 4 Kasım 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan 134. Çin Canton (3. Faz) Fuarı’na Yurtdışı İş Gezisi Organizasyonu gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Söz konusu heyet programı kapsamında 134. Çin Canton (3. Faz) Fuarı ziyareti ve kurumlarla ortak toplantılar ve ziyaretler gerçekleştirilecektir.

Organizasyonun KOSGEB Yurtdışı İş Gezisi Desteği kapsamında düzenlenmesi planlanmakta olup, bahse konu destekten yararlanılabilmesi için firmaların KOBİ ölçeğinde ve KOSGEB veri tabanına kayıtlı olması ve Ayakkabı-Terlik sektöründe faaliyet gösteriyor olması gerekmektedir.

Başvurular dahilinde destek kapsamında gerçekleştirilecek olan heyet organizasyonu için ilerleyen zamanda belirlenecek olan kişi başı katılım bedelinin % 60’ı (maksimum 45.000 TL’ye kadar) faaliyet gerçekleştikten sonra KOSGEB tarafından katılımcı firmalara geri ödenecektir.

4-5 yıldızlı otelde tek kişilik odada konaklama ve kahvaltı, uçak biletleri, havalimanı, otel ve fuar transferleri, program boyunca rehberlik ve tercüman hizmetleri, toplantı ve organizasyon giderleri katılım ücretine dahildir. Katılımcıların, Odamız tarafından belirlenen tüm program akışına uymaları destekten yararlanabilmeleri için gereklilik arz etmektedir.

Kesinleşmiş maliyetler ve taslak program, katılımcı firma ve kişi sayısı belirlendiğinde katılımcılara ayrıca bildirilecektir. Fuar hakkında detaylı bilgiye https://tr.cantonfair.net/canton-fair adresinden ulaşabilirsiniz. 

Heyete katılmak isteyen üyelerimizin 8 Eylül 2023 Cuma gününe kadar aşağıdaki linkte yer alan ön başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Ön başvuru yapan katılımcılarımıza detaylı bilgiler daha sonra aktarılacaktır.

Ön Başvuru Formu: https://www.gso.org.tr/tr/formlar/gso-134-cin-canton-2023-fuari-yurt-disi-is-gezisi-on-basvuru-formu-175.html

Bilgilerinize sunulur.

 

Detaylı Bilgi İçin

İHRACAT VE PAZAR GELİŞTİRME