loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

METAMORPHORSIS Gaziantep Info Day 17 Kasım 2023

Sayın Üyemiz,

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin (İHKİB) odamıza ulaşan yazıda, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti mali iş birliği çerçevesinde finanse edilen ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında desteklenen «Tasarımdan Üretime: Türkiye'de Hazır Giyim Sektöründe Dijital Dönüşüm» METAMORPHOSIS Projesi 2022 yılından bu yana devam etmektedir. METAMORPHOSIS Projesi, hazır giyim ve tekstil işletmeleri ile aracı kurumların rekabet gücünü artırarak Türkiye hazır giyim ve tekstil sektörlerinin küresel değer zincirlerine entegrasyonunu sağlamayı amaçlamaktadır. Proje; dijital dönüşüm, uluslararası uygulamalara uyum ve çevre dostu çözümler önererek Türkiye'deki hazır giyim ve tekstil sektörlerinde faaliyet gösteren KOBİ'lerin rekabet gücünü artırmayı hedeflemektedir.

Firmalara yönelik projenin dördüncü bilgilendirme toplantısı 17 Kasım 2023, Cuma günü 09.00-15.00 saatleri arasında Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Hizmet Binasında gerçekleştirilecektir.

Bilgilendirme toplantısına https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeT-Hm9Asa2lgdCtNPPip9BnapmI_UE-CKz-PDpEjel40PgzQ/viewform?pli=1 link üzerinden kayıt yapılabilmektedir.

Soru ve İletişim:
aysezeynep.ozgul@digitalapparelturkey.com
0531 933 33 99
https://www.project-metamorphosis.com/

Bilgilerinize sunulur.

Detaylı Bilgi İçin

İHRACAT VE PAZAR GELİŞTİRME BİRİMİ

Ekli Dosyalar