loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

Nijerya ve Çevre Ülkeler Ticaret Heyeti, 27-30 Nisan 2020

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden alınan yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonu ile 27-30 Nisan 2020 tarihleri arasında Nijerya'ya bir Ticaret Heyeti düzenleneceği, Lagos şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda, Gana, Fildişi Sahili ve Kamerun'dan da iş insanlarının davet edileceği, nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Pazar payımızın artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyete, inşaat ve yapı malzemeleri sektöründe uluslararası standartlara uygun ürünler imal ve ihraç eden firmalarımızın katılımlarında fayda görüldüğü bildirilmektedir.

Bahsekonu heyete katılımın kontenjanla sınırlı olduğu ve başvuru ve ödemeler için son tarihin 28 Şubat 2020 Cuma günü mesai bitimi olduğu belirtilmektedir. Bu tarihe kadar https://bit.ly/2RbWy7k internet bağlantısında yer alan Başvuru Formu'nun eksiksiz olarak doldurulması ve organizasyon kapsamındaki ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı ve transfer giderlerinden oluşan 13.000,00-TL tutarındaki katılım bedelinin Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin Vakıfbank Güneşli Ticari Şb. (Şube Kodu: 1248) IBAN No: TR58 0001 5001 5800 7261 1743 61 numaralı hesabına yatırılması ve ödemeye dair banka dekontlarının bestecoskuner@tim.org.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Nijerya'ya giriş vizeye tabi olup heyete katılmak isteyen firma temsilcilerinin vize başvurularını ekte detayları yer alan Vize İşlem Merkezi aracılığı ile şahsi olarak gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Yapılan başvurular, ödeme dekontları Türkiye İhracatçılar Meclisi'ne ulaştıktan sonra kesinleşmekte olup, heyet hazırlık çalışmaları kapsamında uçak biletleri kesildikten ve otel rezervasyonları yapıldıktan sonra katılımcının katılımını iptal etmesi durumunda ücret iadesi yapılamayacağı bildirilmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

Ekli Dosyalar