loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

SEDEC 2024 Savunma Sanayii Fuarı

Sayın Üyemiz,

Bilindiği üzere SEDEC; İç Güvenlik, Sınır Güvenliği, İç Güvenlik ve Savunma Sistemleri alanlarındaki tüm Uluslararası ve Ulusal aktörleri bir araya getiren sergi, konferans ve ikili toplantıların düzenlendiği bir organizasyondur. Ana sanayi üreticileri ile KOBİ'lerin yanı sıra üreticiler ve Savunma Sanayii Müsteşarlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Kara, Hava, Deniz Kuvvetleri ve Jandarma gibi ihtiyaç duyan makamlar arasındaki tedarik zincirlerini birbirine bağlamayı sağlayan etkili bir platformdur.

SEDEC 2024 Savunma Sanayii Fuarı  Türkiye Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) ve Savunma ve Havacılık Sanayii İhracatçıları Birliği'nin (SSI) destekleriyle 21-23 Mayıs 2024 tarihlerinde Ankara ATO Congresium’da gerçekleştirilecektir.

Etkinlikte, yurtdışından davet edilen satın alma heyetleri ile önceden planlanan ikili iş görüşmeleri kapsamında; yabancı orijinal ekipman üreticileri ile birinci ve ikinci düzey tedarikçilerin Türk savunma ve güvenlik sanayisinin KOBİ’leri ve ana sanayi firmalarıyla bir araya getirilmesi amaçlanmaktadır. Türk savunma ve güvenlik sanayinin yetenekleri ile başarıları yabancı misafirlere tanıtılacak olup, etkinliğin ilk gününde anayurt güvenliği, sınır güvenliği ve iç güvenlik ile savunma sanayinin tedarik zinciri konularında konferanslar gerçekleştirilecektir.

Etkinliğe dair ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ.