loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

TÜRKİYE-KAZAKİSTAN İŞ FORUMU

Sayın Üyemiz, 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden (TOBB) alınan bir yazıda, Türkiye-Kazakistan Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) 13. Dönem Toplantısı münasebetiyle 25 Nisan 2024 Perşembe günü öğleden önce TOBB ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) işbirliğinde Ankara'da "Türkiye-Kazakistan İş Forumu"nun düzenleneceği iletilmektedir.

Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz ve Kazakistan Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Oljas Bektenov'un teşrifleri ile TOBB merkezinde (TOBB İkiz Kuleler) gerçekleştirilmesi planlanan söz konusu İş Forumuna, kamu kurum ve kuruluşları, farklı sektörlerde faaliyet gösteren iş insanlarının katılımı öngörülmekte olup, iş forumunda iki ülke arasındaki iş ve yatırım imkânlarının değerlendirilmesi beklenmektedir. İş forumu programı ve Kazak tarafı katılımcı listesi bilahare iletilecektir.

Bahse konu etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin https://anket.tobb.org.tr/#/anket/turkiye-kazakistan-is-forumu bağlantısında yer alan kayıt formunu 22 Nisan 2024 saat 12:00'ye kadar doldurmaları gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası

 

Ayrıntılı bilgi:

 TOBB: Anara Daylan, Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü

Tel.: 0312 218 22 23 E-posta: anara.daylan@tobb.org.tr

DEİK: Elnur Osmanov, İş Konseyleri Koordinatörü

Tel.: 0212 339 50 67 E-posta: eosmanov@deik.org.tr

Detaylı Bilgi İçin

ULUSLARARASI İLİŞKİLER VE PAZAR GELİŞTİRME BİRİMİ