loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

Türkmen Havayolları Ajansı Cebel Uluslararası Havaalanı Kompleksi Tasarım ve İnşaat İhalesi

Sayın Üyemiz,

Dış Temsilciliğimizden alınan bilgiler doğrultusunda, Türkmenhavayolları Ajansının, Balkan vilayeti Cebel kentinde saatte 100 kişi kapasiteli uluslararası bir havaalanı kompleksinin tasarım ve tamamının inşaatine yönelik uluslararası bir ihale ilan ettiği belirtilmektedir.

İhaleye katılmak için:

  • Başvuru sahibinin yazılı başvurusuna ilişkin bilgiler, tam adı, iş deneyimi, yasal durumu ve banka bilgileri, başvuru sahibi kaydı ve yasal belgeleri, vekaletnamesi ve pasaport fotokopisi, telefon numaraları sağlanmalıdır.
  • İhaleye katılmak için 500 ABD doları (katma değer vergisi ve banka ücretleri hariç) ücret ödemeniz gerekmektedir. Para transfer hesabı yazılı başvuru yapıldığı sırada bildirilecektir. İhale teklifleri, Türkmenhavayolları Ajansı’na para transferi yapıldıktan sonra değerlendirelecektir.

Teknik gereksinimler, Türkmenhavayolları Ajansı’nın 417, 437 nolu odalarından temin edilmelidir. İhale teklifleri, yerel saatle 16:00 ile 18:00 arasında Türkmenhavayolları Ajansı'nın 417, 437 numaralı odalarında kabul edilir. İhaleye katılma teklifleri, duyurunun yayımlandığı 19 Haziran 2021 tarihten itibaren 15 iş günü içinde kabul edilir.

Bilgilerinize sunulur.

 

İletişim:

Telefon numaraları:
44-31-43, 44-30-38
44-30-73, 44-31-91

Adres:A. Niyazova Caddesi 326, Aşkabat, Türkmenistan

 

Not: Offshore bölgelerde kayıtlı veya bu alanlarda banka hesabı olan firmaların başvuruları kabul edilmemektedir.