loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

Üretim Süreçlerinde Kaynak Verimliliği Eğitimi

İpekyolu Kalkınma Ajansı,  sanayinin sürdürülebilirliğinin sağlanmasına yönelik etkin ve verimli kaynak kullanımının temin edilmesi hedefiyle “Üretim Süreçlerinde Kaynak Verimliliği Eğitimi” düzenleyecektir. Eğitim, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası  tarafından yapılacaktır. 

Üretim Süreçlerinde Kaynak Verimliliği Eğitiminde; Kaynak Verimliliği, kaynak verimliliğine küresel bakış, maden ve cevherler ,Küresel ısınma, hava kirliliği, su, toprak, canlı yaşam, kaynak verimliliği stratejileri, Sürdürülebilirlik, Atık Yönetimi, Saha projeleri ve uygulamalar, kaynak verimliliğinin iş süreçlerine etkileri vb. konular anlatılacaktır.

Ayrıca Dünyadan ve Türkiye’den Sektörel Örnekler,Başarılı Saha Projeler için İpuçları,Kaynak Verimliliği, Kaynak Verimliliği Finansmanı devlet teşvikleri konularına da yer verilecektir.      9 Temmuz 2020 Perşembe günü 09:00 -15:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan eğitime , katılımcıların 8 Temmuz 2020 Çarşamba günü saat 17:00’ye kadar aşağıdaki linkte yer alan elektronik kayıt formunu doldurarak katılmaları gerekmektedir.
 
Programa katılmaya hak kazanan katılımcılara e-posta yolu ile bilgi verilecektir.Programın gerçekleşeceği platforma girişe ilişkin talimatlar aynı e-postada katılımcılar ile paylaşılacaktır.
Eğitime katılım ücretsiz olup eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilecektir. Sertifika almaya hak kazanmak için eğitim değerlendirme formunu doldurmuş olmak gerekmektedir. Sertifikalar, katılımcılara posta yoluyla gönderilecektir. (Sertifikaların tarafınıza ulaştırılması için elektronik kayıt formunda yer alan “adres” kısmını eksiksiz doldurunuz).

Bilgilerinize sunarız.

Kayıt Linki : https://bit.ly/2BzH2No
İletişim email:ppkb@ika.org.tr   , Tel : 0(342) 231 07 01/170