loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

ODA SEÇİMLERİMİZ HAYIRLI OLSUN ŞİMDİ YENİ HEDEFLERE KOŞMA ZAMANI

11 Kasım 2022

EN BAŞTA SANAYİ ODAMIZIN ÇOK DEĞERLİ ÜYELERİNE, SEÇİMLERİMİZE GÖSTERMİŞ OLDUKLARI İLGİ, ALAKA VE KATILIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM.

SANAYİ ODAMIZIN SEÇİMLERİNİ DEMOKRATİK ÇERÇEVEDE, BAYRAM HAVASINDA VE ÖRNEK OLACAK ŞEKİLDE TAMAMLAMIŞ OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞADIĞIMI BELİRTMEK İSTİYORUM.

GEÇMİŞ DÖNEM MECLİSİMİZDE OLAN TÜM YOL ARKADAŞLARIMIZA, KENT VE ÜLKE SANAYİSİ İLE ODAMIZA KATTIKLARI DEĞER VE ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARI İÇİN ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.

YENİ SEÇİLEN YÖNETİM KURULU, MECLİS, MECLİS DİVANI VE KOMİTE ÜYELERİMİZİ TEBRİK EDİYORUM, KATILIMLARINIZDAN DOLAYI BÜYÜK GURUR VE ONUR DUYUYORUM.

BU DÖNEMDE DE, MESLEK ODALARI ARASINDA KADIN TEMSİLİ KONUSUNDA KADIN MECLİS ÜYESİ SAYIMIZI ARTIRMAK SURETİYLE ÖNCÜ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

ÖRNEK BİR SEÇİMİN ARDINDAN, SANAYİ ODAMIZDA ÖNCELİĞİMİZ OLAN KADIN TEMSİLİNİ 3’TEN 5’E ÇIKARMIŞ DURUMDAYIZ.

BİZ BU YOLU GENÇLERİMİZLE BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ DEMİŞTİK, GENÇLERİMİZE FIRSAT VERECEĞİZ, YENİ DÜNYAYI ONLARLA BİRLİKTE YAKALAYACAK, GELECEĞİMİZİ BİRLİKTE İNŞA EDECEK VE NİHAYETİNDE BAYRAĞI ONLARA DEVREDECEĞİZ DEMİŞTİK, BU DOĞRULTA EN BÜYÜK ADIMI DA ATTIK.

GAZİANTEP SANAYİ ODASI GENÇLERİYLE BULUŞTU VE GENÇLERİMİZ SANAYİ ODASI MECLİSİNDE ÖZGÜN FİKİRLERİ, KENDİ İRADELERİYLE YÖNETİMDE YER ALACAKLAR.

TECRÜBE İLE YENİLİKÇİLİĞİN HARMANLANDIĞI BİR MECLİS FİKRİ İNANIN HEYECAN VERİCİ VE KISA SÜREDE BURADAN ÇOK DEĞERLİ PROJELER, ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞMALAR VE UYGULAMALAR ÇIKACAĞINDAN EMİNİM.

SEÇİM SONUÇLARINI GÖRÜNCE İLK AKLIMA GELEN “EN KREATİF VE DİNAMİK ODA” BAŞLIĞI OLDU.

  1. DÖNEM İÇİN GAZİANTEP SANAYİ ODASI’NDA “DİNAMİK ODA” BAŞLIĞI ÖNE ÇIKACAK VE BİRLİKTE YÜRÜTECEĞİMİZ ÇALIŞMALAR SES GETİRECEK.

BU KAPSAMDA;

-27 OLAN MESLEK KOMİTE SAYIMIZI 35’E ÇIKARDIK,

-MECLİS ÜYE SAYIMIZI DA 67’DEN 77’YE ÇIKARDIK.

BU DA DAHA FAZLA TEMSİL ANLAMINA GELİYOR.

TABİİ BİZE BUGÜN BU PLANLAMALARI YAPMAMIZI SAĞLAYAN DAHA ÖNCEKİ YÖNETİM VE MECLİS ÜYELERİMİZİN YAPMIŞ OLDUĞU ÇALIŞMALAR VE BUNUN ALTYAPISINI OLUŞTURMUŞ OLMALARIDIR.

 

YENİ SEÇİLEN YÖNETİM VE MECLİS ÜYELERİMİZLE BİRLİKTE OMUZ OMUZA VEREREK;

İLKE VE PRENSİPLERİMİZLE, ŞEHRİMİZ İÇİN ÜSTLENDİĞİMİZ ÖNCÜ OLMA MİSYONUYLA,

SANAYİ, TİCARET VE İSTİHDAMIMIZI DAHA DA YUKARI TAŞIYACAK,

-YENİ PAZARLARLA İHRACATIMIZI ARTIRACAK

-DÜNYANIN DİĞER ODALARI İLE YENİ İŞ BİRLİKLERİ YAPARAK, TİCARİ BAĞLARIMIZI VE İLİŞKİLERİMİZİ GELİŞTİRECEK,

-FUARLARIMIZA YENİLERİNİ EKLEYECEK,

-KÜMELENME ÇALIŞMALARI YÜRÜTMEK SURETİYLE, HAZIR GİYİM VE GERİ DÖNÜŞÜM GİBİ SEKTÖRLERİMİZİN BİRLİKTE ÜRETİM YAPMALARINI SAĞLAYACAK ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ KURMAK ÖNCELİKLERİMİZ ARASINDA YER ALACAK.

 

ÜLKE EKONOMİMİZİN KALKINMASINI HIZLANDIRMAK İÇİN

KÜRESEL BİR VİZYONLA;

İLERİ TEKNOLOJİLİ, YÜKSEK KATMA DEĞERLİ, ÇEVRECİ ÜRETİMLER GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ.

BÖLGEMİZİN TEK SANAYİ ODASI OLARAK, SOSYAL VE KÜLTÜREL ANLAMDA DA BÖLGEMİZİN GELİŞMESİNE ÖNCÜLÜK EDECEĞİZ.

-ODAMIZIN GÜNÜN KOŞULLARINA UYGUN OLARAK YAPISAL DÖNÜŞÜMLERİNİ SAĞLAMAK SURETİYLE HİZMET KALİTEMİZİ EN ÜST NOKTADA TUTMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

ŞAHSIMA İKİNCİ DÖNEMDE DE GÖSTERİLEN TEVECCÜHTEN DOLAYI TÜM SANAYİCİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYOR, ODA SEÇİMLERİMİZİN VE MECLİSİMİZİN 9. DÖNEMİNİN HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM.